Pop_Up vakariņas un koncerts

Garšas piedzīvojums un patīkami pavadīts laiks Svētupes muižas vēsturiskajos mūros 1. jūnijā, baudot Šefa pagatavotās Pop_Up vakariņas, dziesminieces Gunas Grotes-Majores dziesmu pavadījumā.  Mazākajiem apmeklētājiem sagatavota īpaša ēdienkarte un aktivitātes!

Kas tevi sagaida?

  • Koncerts un brīnišķīgi pagatavota maltīte, kas sastāv no trīs ēdieniem. Gurmānisks piedzīvojums katrā ēdiena kumosā!
  • Mierpilna un enerģijas atjaunojoša atmosfēra.
  • Iespēja doties laiskā pastaigā vai velo braucienā līdz jūrai, pirms vai pēc vakariņām.

Rezervē galdiņu laicīgi, vietu skaits ierobežots!

Cenu kategorijas:

  • Trīs kārtu vakariņas +  koncerts 45EUR/persona,
  • Koncerts 7 EUR ieeja,
  • Vakariņas bērnam + meistarklase 15EUR/persona,
  • Meistarklase bērnam 5 EUR,
  • Moto draugiem vakariņām + koncertam īpaša 10% atlaide, ierodoties ar motociklu vai uzrādot derīgu motocikla tehnisko pasi.

 

  Mazākajiem apmeklētājiem būs iespēja iepazīt ķīmiju, veicot aizraujošus eksperimentus, skatīties multeni ar popkornu un baudīt īpašo bērnu ēdienkarti.

 

   Dziesminiece Guna Grote-Majore ir dzimusi cēsiniece, taču pašlaik ar ģimeni dzīvo Salacgrīvā. Mūzika Gunai patikusi jau no mazotnes, un ģimene to allaž atbalstījusi, taču apstākļi sakrita tā, ka Cēsu mūzikas skola, kurā viņa iestājās, tomēr nebija dziesminieces ceļš, kā apgūt ģitārspēli un vokālu. Guna savas prasmes izkopusi pašmācības ceļā un pateicoties vairākiem sastaptajiem skolotājiem un iedvesmotājiem, tostarp Adrians Kukuvass, īru mūziķis un dziesminieks Garets Danlops (Gareth Dunlop), Reinis Jaunais un citi mūziķi.

   Pirmās dziesmas Guna sarakstījusi, lai vieglāk iemācītos un atcerētos ģitāras akordus, apmeklējot ģitārspēles nodarbības interešu centrā. Bieži ģitāra spēlēta arī studiju gados, kad Guna iepazinusi Austras Pumpures dziedātās Imanta Kalniņa dziesmas un arī Mārtiņa Freimaņa dziesmas. Būtiska loma izaugsmē ir arī baznīcai, kuras rīkotajās jauniešu nometnēs Guna gan komponējusi, gan spēlējusi savas dziesmas. Pašlaik dziesminiecei ir ap 20 pašsacerētu dziesmu – pārsvarā ar pašas radītu melodiju un vārdiem, tostarp dziesma “Karalienei”.

   Audzinot bērnus, daudzus gadus Guna mūzikai pievērsusies fragmentāri un muzicējot vien mājas apstākļos vai nelielos vietējos pasākumos, taču pašlaik, kad bērni paaugušies, muzikālais ceļš turpinās un attīstās, gan restaurējot agrāk radītās dziesmas, gan rakstot jaunas. Guna veiksmīgi piedalījusies vairākos konkursos un festivālos – Cēsu 800. gadadienai veltītajā konkursā “Cēsu dziesma”, “Ģitāristu sesijā” Madonā (2018), Salacgrīvas novada akustiskās mūzikas festivālā “Sudraba kaija” (2019), bardu un folkmūzikas festivālā “Bardu rudens” (2019) un latviešu dziesminieku festivālā “Austrasdienas” (2020).

 

No 5.00